Reklam :

Uğur Böceği Yastık Modelleri

Yayın Tarihi:24 Eylül 2011
Pin It

 

bizim sevimli uğur böceği uçuvermiş ve yastıklarımıza konuvermiş.

uğur böceği yastık modelleri

tığ işi örgü ile kırmızı ve siyah iple tığla örülen uğur böceği şeklindeki içi elyaf dolgulu yastık kılıfı evlerinizde koltuk ve kanepe için dekoratif yastıklardan biri olabilir

uğur böceği yastık örnekleri

kırmızı keçe üzerine siyah kadife kumaştan el yapımı uğur böcekli yastık modeli. sevdiğiniz biri için doğum günü hediyesi yapabilirsiniz. uğur böceğinin küçük kırılgan kanatları siyah kumaş boya ile şekillendirilmiştir.

uğur böceği yastık

aplike tekniği ile yapılan uğur böceği deseninin beyaz pamuklu kumaş üzerine işleme. yastık üzerine güzel ve ilginç bir uğur böceği işleme çalışması

 

 

uğur böceği yastık dikimi

kırkyama ve patchwork tekniği ile kumaş değerlendirilerek antenli uğur böceği şeklinde yastık yapımı ilginç tasarım. Bebek ve çocuk yatak odası için sevimli dekoratif yastık olarak kullanılabilir ya da kumaş oyuncak uğur böceği olarak çocukların evdeki oyunlarına eşlik eder.

 

uğur böceği yastık modeli

mavi, sarı, kırmızı, yeşil, mor, turuncu ve pembe renkli uğur böceği baskılı kumaş üzerine polar veya keçe ile uğur böceği şeklinde kesim dikiş yapılıp aplike işlemesi olarak yastık üstüne dekorasyon sağlanabilir.

 

uğur böceği yastık örneği

 

içi elyaf dolu amerikan bezinden yapılan bir yastık kırlentinin üzerine kenarları makina nakışı ile işlenen pembe uğur böceği aplike işi yastık dikimi.


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar