Reklam :

Tığla Örülen Bebek Patikleri

Yayın Tarihi:22 Ekim 2011
Pin It

 

seviyorum demiştim ya sizlere bebek patiklerini ister tığla örülsün ister şişle hepsi birbirinden güzel ve sevimli patikler. hele de bu örgü patikleri giyen tombiş ayaklara ne demeli.. tığ işi veya şiş örgüsü patikler bebek örgü modellerinin en vazgeçilmez parçalarıdır. çiçeklisi, güllüsü , motiflisi, sandalet tipi, ayakkabı şeklinde olanı, hatta spor ayakkabı şeklinde olanıyla değişik ve farklı modellerle patikler bebeklerin günlük hayatında önemli bir yer tutarken bende sizlere tığla örülen birkaç güzel bebek patik modeli yayınlamaya karar verdim.

tığla örülen bebek patikleri

tığla örülen bebek patikleri

tığla yapılan bebek patik modellerinden en iddalı olanlarından converse spor ayakkabısı görünümlü pembe patik modeli o kadar şık ve zarif patik örneğinin içinde göze çarpan bir model kız bebeği ve erkek bebeği için şirin bir ayakkabı patik örneği olur.

 

tığla örülen bebek patikleri

 

tığla örülen patik modelleri

 turkuaz yeşili yünle tığla yarım bot şeklinde örülen patik modeli kız ve erkek bebeklere uygun.

tığla örülen patik örnekleri

kız bebeği için sandalet modeli patik ayakkabı stilinde renkli patik örneği yaz günlerinde bebekleriniz için mükemmel bir tığ işi patik örneği olabilir.

tığla örülen bebek patikleri

bu tığ işi pembe kız bebek patiği çorap modeline benziyor. bebeklerinize çorap patik tarzı tığla örmek için sizlere ilham verebilir.

 

tığla örülen patikler

küçük bebeklere şirin küçük patikler. yeşil ve beyaz renkli tığ işi ayakkabı patik modeli

 

 


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar