Reklam :

Sevgililer Günü İçin Romantik Planlar ve Hediyeler

Yayın Tarihi:29 Ocak 2012
Pin It

 

14 şubat sevgililer günü sevgililerin günüdür. Madem sadece sevgililerin günü ise derin sevgi ve aşk ifade eden duygularla  2012 sevgililer günü için sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi iyi ifade etme yollarından bir taneside sanırsam ki, ona sizi hatırlatacak olan en uygun hediyeler bulmak olacak.  Söz konusu hediye seçimi olduğunda, pek çok kişi sevgilisine hediye ve özel bir gün sunmak için çeşitli fikirler arasında şaşırır kalır. Bugün sizinle sevgiliye hediye edilebilecek hediyeler ve romantik planlar paylaşıyorum.

 

sevgililer günü için romantik planlar ve hediyeler

Bir adet Kırmızı Gül

olağanüstü bir gün geçirmek isteyenlere başlangıç olarak tabiki erkek sevgiliden bayan sevgiliye ilk hediye sunumu bir adet kırmızı tomurcuk gül..bu sizin için sevgililer gününe iyi bir başlangıç olabilir. Ne de olsa çoğu bayan çiçek almaktan hoşlanır..

 

sevgililer günü için romantik planlar ve hediyeler

Şeker veya Çikolata

Sıcak, tatlı ve samimi bir kişi iseniz o zaman Sevgililer Günü için hediye olarak kalpli şeker veya çikolata seçebilirsiniz. Çekici bir hediye paketi ile sunulan şeker veya çikolata kız arkadaşınız üzerinde tatlı bir izlenim ortaya çıkabilir. şeker ve çikolata sunmak benzersiz bir fikir olabilir..

 

sevgililer günü için romantik planlar ve hediyeler

Pırlanta Tek Taş Yüzük

Romantik bir adam ve bayan arkadaşınızda romantik ise, her kadının sevdiğinden beklediği tek taş kalpli pırlanta bir yüzük seçimi, şık sunum tarzınızın yanında onun için  en romantik ve unutulmaz bir sevgililer günü armağanı olacaktır.

sevgililer günü için romantik planlar ve hediyeler

 

Mum Işığında Akşam Yemeği

14 şubat sevgililer gününe özel mum ışığında enfes bir akşam yemeği fikri sizin için güzel bir hediye seçimi, bayan arkadaşınıza sunabileceğiniz özel bir hediye olabilir mi, ne dersiniz ? Bayanlar için erkek sevgiliye beyaz masa örtüleri, gümüş çatal bıçak takımı ve kırmızı parlak gül yaprakları nezih bir yemek masası hazırlamada her zaman mükemmel bir seçimdir.. Romantik erkekler için, nağmeli bir keman eşliğinde yenilecek akşam yemeği bayanlar tarafından her zaman beğenilir. Ayrıca, mum ışığında akşam yemeği sırasında sevdiğinizin parmağına takacağınız bir alyans fikri her zaman beklenilen bir hediyedir.

 

sevgililer günü için romantik planlar ve hediyeler

Parfüm

erkek ve bayan sevgiliye ortak bir hediye fikri. beğendiğim markalardan Chanel parfüm, bu konuda en iyi bir seçenek olabilir. Koku her zaman için en kalıcı ve sizi hatırlatıcı bir şey olarak kabul edilir. kalp şeklindeki bir parfüm hoş bir fikir olabilir..

sevgililer günü için romantik planlar ve hediyeler

Oyuncak

erkek sevgiliden bayan sevgiliye peluş oyuncak hediye seçimi diğer bir hediye alternatifi..Kızlar her zaman onları özel hissettirecek olan, özel şeyleri seviyor. En sevdikleri bir hayvanın oyuncak modelini alıp verdiğinizde, ondan gelen  ya bir çığlık ya da karşınızda çocuksu bir kızla karşılaşırsınız. sevgililer günü için oyuncak fikri hediye planlarınız arasında bulunsun derim.

bu da son yorumum olsun…sevgililer günü için düşünülen hediyeler ve yapılmak istenilen planlar ne kadar güzel ve anlamlı olursa olsun, o güne ait en güzel olacak şey birbirinize olan sevginiz ile birlikte geçirdiğiniz hoş ve romantik vakit olacaktır..

 


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar