Reklam :

Kirazlı Yastık Modelleri

Yayın Tarihi:14 Haziran 2012
Pin It

 

kirazlı yastık modelleri

 

kirazlı yastık örnekleri

 

kalp şeklinde dekoratif kirazlı yastık modeli. kiraz severler için güzel ve eğlenceli yastık dikimi.

kirazlı yastık modeli

kar beyazı kumaş üzerine kiraz deseni ve kiraz yaprağı  baskılı desenlerin süslediği kare yastık kılıfı tasarımı

kirazlı yastık örneği

 

kiraz motifli şönil kumaştan dikilen kare yastık

kirazlı yastıklar

yine kiraz desenine sahip kumaş masa örtüsünden kesilerek krem ve kırmızı renkle çizgili desene sahip kumaşla çerçevelenerek kiraz desenin tam ortaya dikilmesiyle yapılan kuş tüyü yastık..

kirazlı yastık

kirazlı yastık deyince  illa kiraz meyvesi mi olacak değil mi. kiraz ağacı çiçekleri. ne kadar da çok severim baharda açan kiraz çiçeklerini. hep istemişimdir japonyada açan kiraz ağacı çiçeklerini görmeyi..beyaz keten yastık kılıfı üstüne kahverengi ve kiraz ağacı dalları ve çiçekleri yapay süet kullanılarak tasarlanmış yastığa aplike olarak işleme yapılmış. beyaz, kahverengi koltuk takımı ve kanepeler için mükemmel bir dekor..

 

kirazlı yastık dikimi

pembe kiraz salkımı desenli kumaş parçasının ucuna pembe piti kareli kumaş ile kalp şekli verilerek kırkyama tekniği ile yapılmış kalpli iğnelik veya iğne yastığı modeli.

 

kirazlı yastık modelleri

keten ve pamuk karışımı krem rengi kumaştan arkası düğmeli yıkanabilir keçeden pembe japon kiraz çiçeği süslemeli aplike tekniği uygulanan yastık minder kılıfı örneği..keçe kiraz çiçeği yapraklarının ortasına yaprak damarı gibi belirginleştimek için boru boncuk kullanılmış...

kirazlı yastık tasarımı

 


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar