Reklam :

Keçe Yastık Modelleri

Yayın Tarihi:2 Aralık 2011
Pin It

keçeden yapılan ev aksesuarlarına güzel örnek modeller. renkli ve değişik stillerde keçe ile yapılmış üzeri yine keçeden aplike işi olarak çeşitli hayvan ve çiçek figürleriyle işlemeli yastık kılıfı modelleri. keçeden yapılan el işleri, süsler, süslemeler son zamanlarda keçe el sanatı ile çalışmalar yapan hanımların hayatına öyle bir girdi ki, ortaya çok güzel ürünler çıktı. işte büyük, küçük demeden bebek, çocuk demeden her bireyin hoşuna gidecek keçeden yapılmış koltuk dekorasyonu, belki de bir çocuğun yatak odası dekorasyonu için el yapımı süslü püslü keçe yastıklar.

keçe yastık modelleri

keçe yastık modelleri

yeşil keçeden yapılan kare yastık modeli üstüne yine keçe tekniği ile kesim ve dikişi yapılmış bir ağaç dalında kuş figürü işlemesi keçe yastık modeli

keçe yastık

keçe çiçek ve yaprak desen motifiyle beyaz keçe yastık üzerine pembe çiçekli keçeden yastık süslemesi örneği

keçe yastıklar

bebek ve çocuklar için belki de benim gibi kedi sevenler için içi dolgulu pembe keçeden yapılan üzerinde tasmalı ve kurdeleli beyaz kedi figürü işlemesi olan keçeden yastık yapımı sevimli bir fikir.

keçeden yastık modelleri

keçe ile yapılan yastık modeli çalışmalarına şirin bir örnek. keçe kardan adamlı yastık modeli. yeni yıl için güzel br hediye fikri olabilir.

keçeden yastıklar

 kırkyama tarzında kare kesilen kumaş parçalarından yapılan kumaş yastık kılıfı üstüne keçe ile yapılan çiçekler aplike işi olarak monte edilmiş.

keçeden yastık yapımı

çelenk şeklinde renkli keçe çiçek modelleriyle çevrelenmiş kahverengi keçe köşe yastığı modeli.

keçe yastık yapımı

çocuklar için keçeden yapılan yastık modellerine güzel ve sevimli bir örnek yastık. atkılı penguen figürlü keçe yastık yapımı

keçe yastık modelleri

leopar desenli keçeden apılan topuklu ayakkabı modelinin siyah yastık üstüne işlenmesiyle ortaya çıkmış koltuk takımları ve leopar desenini sevenler için keçe yastık çalışmalarına şık bir örnek.

keçeden yastık nasıl yapılır

pembe keçe kumaşından yapılan kalp şeklinde minik yastık modeli üstünde yine renkli keçe kumaşlarından küçük süslemeler yapılmış.

keçeden yastık modelleri

bu sarı, pembe, kırmızı, mavi, yeşil, gri, lacivert , kahverengi gibi çok renkli keçe tekniği ile üçgen kesilmiş keçe kumaş parçalarının dikimiyle yapılan kare yastık kılıfı bana çarkıfelek modelini anımsattı.


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar