Reklam :

Keçe Çanta Modelleri

Yayın Tarihi:1 Ekim 2011
Pin It

ne güzel keçeden yapılmış çantalar değil mi ? keçe çalışması yapan marifetli ellere bravo…

keçe çanta modelleri

 

koyu yeşil keçe yün ile keçelenerek yapılan keçeden askılı bayan çanta modeli örneğinin üzeri turuncu çiçekler ve yeşil yapraklarla dekore edilerek süslenmiş..

 

keçe çanta örnekleri

 

pembe, mavi, sarı ve açık yeşil keçe yününden iki saplı olarak yapılan önünde cep telefonu, anahtarlık gibi lüzumlu eşyaları koymak için bir cepi olan cepli keçe çanta yapımı örneği çiçek şeklinde küçük plastik boncuklarla süsleme yapılmış.

 

keçe çanta örneği

keçe tekniği ile siyah çanta tasarımı.. keçeden çanta üzerine yine renkli keçelerden çiçek ve yaprak şekilli aplike işlemeler süslüyor. el çantası olarak kullanılabilir bu keçe çantanın üstünü farklı renkler ve farklı şekillerde küçük keçe motifleri ile süsleme yapılabilir.

 

keçe çanta modeli

 

farklı renkteki yünleri keçelemek ile dokunan değişik desenli keçeden çanta yapımı. dekor olarak keçe çiçek yapımının çantaya monte edilmesiylede dekoratif çanta süslemesi yapılmış.

 

keçe çanta

 

pastel tonlarında keçeleşmiş yün ile askılı çanta yapımı.

keçeden çanta yapımı

 

keçeden yapılan çantanız çiçek açsın isterseniz eğer bu çiçekli keçe çanta modeli tam size göre. mavi fiber keçe üzerine yine renkli keçelerden çiçekler, boncuklar ve minik bir uğur böceği yapılarak güzel çanta akseusarı olmuş…

 

keçe çanta modelleri

 

mavi, mor, yeşil, pembe ve eflatun rengi keçe, sosis veya fıstık ipten ve kirpi ipten karışık renk cümbüşü ile tasarlanarak yapılan çok güzel çanta yapımı modeli.

 

 

 

 

 


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar