Reklam :

Kalpli Yastık Modelleri

Yayın Tarihi:22 Eylül 2011
Pin It

 

kalpli yastık ve kalp şeklinde yapılan yastıklara bayılırım. sevgililer günü için, koltuk ve kanape dekorasyonları hatta yatak odası dekorasyonu için sizlere alışılagelmiş kalpli yastık çeşitlerinden farklı olarak yapılan resimli yastık tasarımları sunmak istedim.

 

kalpli yastık modelleri

sevgiliye armağan edilebilecek belki de en güzel, en şaşalı sözleri bile sönük bırakabilecek en yazılı ” ı love you ” yastık seçimlerinden alternatif olanı.

bu zarif siyah el yapımı ortası kalpli yastık kılıfı kanape ve koltuk takımları için dekoratif , özel biri için romantik hediye seçimi
kalpli yastık

kırkyama tekniği ile yapılan bu kalpli yastık modelide büyük kalbinizin onun aşkıyla ne kadar küçük küçük parçalara bölündüğünün işareti

kalpli yastık örnekleri

kumaştan kalpli yastık . ister parşömen kağıdıyla isterseniz patron kağıdı ile rahatça çizip sonrada kesip dikebileceğiniz içinide bir güzel pamukla doldurabileceğiniz en kolay ama sevgi dolu kalpli yastık yapımı bu olurdu herhalde.

kalpli yastıklar

çiçek desenli kapitone kumaştan içi elyaf pamukla dolgulu kenarları dantel fistolu bir yastık kalplerinizin her daim birbiri için attığının bir göstergesi olabilir. Başınızı rahatça onun hediye ettiği kalbe dayamak güzel olurdu..

kalpli yastık modelleri

polardan el yapımı kalp şeklinde bir yastık yapmak aklınıza gelir miydi.

kalpli yastık çeşitleri

mavi beyaz puantiyeli kumaştan kare yastık üzerine kırmızı keçeden aplike tekniği kalp şekli verilmiş. sevgilinize seni seviyorum demek isterseniz bence sevgiliye sevgililer gününde hediye edilebilecek en kalpten armağan.

kalpli yastık tasarımları

sevgilinize en güzel hediyeyi ona kendi ellerinizle yapıp vermek ister misiniz? polar kumaş üzerine keçeden yapılan keçe çiçeklerle süslemek ve ortasına küçücük ama bir o kadar da kocaman sevgi dolu bir kalp yapmak güzel bir fikir olur du. bence çok şirin ve eğlenceli hatta özel biri için çok büyük bir anlam taşıyan hediye yastık olurdu..


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar