Yün Örgü Çanta Modelleri

Yayın Tarihi: 11 Kasım 2011 Cuma Saat: 7:24
Pin It

 

bugün takipçilerime hem tığ işi hem de yün ile örülen şiş örgüsü çanta modelleri yayınlamak istedim. el örgüsü yün çantalar ne kadar güzel örülürse örülsün, ne kadar güzel olursa olsun bir müddet sonra sarkma yapıyor. yün ile şişle yapılan çanta modellerinin içine astar dikilmez ise çantanın içine koyulacak çeşitli aksesuar, obje ve kişisel eşyalar yünü ağırlığından dolayı aşağı çekiyor ve sarkmasını sağlıyor ve ortaya güzel bir çanta görüntüsü çıkmıyor. oysa ki yün örgü çantaların içine astar dikilirse kumaş astar eşyaların ağırlığını taşıyarak yün çantanın sarkmasını engeller. bunu denedim ve gördüm yünle çanta örmek isteyenlere benden küçük bir fikir.

yün örgü çanta modelleri

yün örgü çanta modelleri

 

yün örgü çanta modelleri

 

lavanta rengi ya da lila rengi yünden şişle örme saç örgü tekniğiyle saç örgülü modelde yapılmış içi astarlı beyaz kurdele geçirilmiş fiyonklu yün örgü çanta modeli

yün örgü çanta modelleri

 

hardal sarısı rengi yün ve deri çanta sapı birleşimi ile saç örgü örneğinden yapılmış şık  ve kullanışlı yün çanta tasarımı.

 

 örgü çanta modelleri

 

yün örgü çanta modelleri

 

koyu mavi yünden yaprak örgü modeli motifi ile şişle örülen yün örgü çanta örneği bayanlar için örgüden yapılan şık çanta modellerine güzel bir örnek. hem el çantası olarak kullanılabileceği gibi örgü cüzdan modeli olarakta kullanılabilir. içi astarlı ve çanta klipsi ile monte edilerek güzel bir tasarım olmuş. ben beğendim.

yün örgü çanta modelleri

 

günlük kullanım için şık ve güzel tığ işi lila rengi yün askılı çanta modeli

örgü çanta modelleri

 

sarı, pembe ve ve turkuaz yeşili renkli yünler kullanılarak kombine edilerek 12 adet tığ işi kare motiften yapılan çanta modeli kız çocuk çantası olarak güzel bir tasarım örneği.öndeki 4 adet kare motif çantayı düğme ile kapatmak için yapılmış.

Etiketler: