« Önceki Örnekler

Keçe Bebek Patikleri

Yayın Tarihi: 30 Kasım 2011 Çarşamba Saat: 16:42
Pin It

 

keçeden yapılan keçe çalışmalarını sever misiniz bilmem ama ben keçe tekniği ile yapmış olduğum henüz bir çalışmam olmasa da seviyorum keçe ile yapılmış görsel ürünleri. İşte tığ işi ve şiş örgüsü bebek patik modellerinin dışında keçeden yapılan bebek patikleri modelleri. Pek te hoşlar. her türlü bebek patiği modellerini seviyorum. bugünde keçe dikimi ile yapılmış patikler ile karşınızdayım. Belki keçe bebek ayakkabısıda denir, dışarıda giyilmezler ama evde ev ayakkabısı olarak bir bebeğin o miniminnacık ayaklarında şirin dururlar. Keçe dikişi ile patik yapmaktan hoşlananlara örnek modeller paylaşmak istedim

keçe bebek patikleri

keçe bebek patikleri

kız bebeğine kırmızı keçeden yapılan ayakkabı şeklinde önü yine keçe uğur böceği deseni ile işlemeli kırmızı keçe patik modeli.

keçeden bebek patiği yapımı

bebeğiniz için civcivli patik yapmak ister misiniz? mavi ve sarı keçe ile dikimi yapılmış civciv figürlü bebek patiği modeli erkek bebeği için pek te şirin.

keçeden  bebek patikleri

 sarı ve yeşil keçeden yapılan patik süslemesi olarak keçe papatya yapımı ile süslenen kız bebeği için şirin papatyalı patik ev ayakkabısı modeli.

keçe bebek patikleri

 

keçe patik

 

keçe bebek patiği

 

keçe bebek patikleri

düğmelerle süslü ayakkabı şeklinde erkek bebeği için ev içinde giyilebilen cırtcırtlı kahverengi keçe patik modeli

keçe patik modelleri

 pembe keçe kız bebek patiğinin ön ucunu keçeden çiçek yapımı aplike işi keçe çiçekler süslüyor.

keçe bebek patikleri

Etiketler:

« Previous Entries