Boncuklu Takı Modelleri

Yayın Tarihi: 02 Ekim 2011 Pazar Saat: 16:22
Pin It

 

bayanlar için aksesuarlar kıyafetlerini kombine eden, makyajlarını tamamlayan vazgeçilmez bir bütündür.  her giysiye göre kıyafetlerini değişik takılarla süslemeyi severler. farklı tasarımlı ve dizaynı olan  takı modellerine sahip olmaktan ve bunları takmaktan büyük haz duyarlar. taşlı, boncuklu, altın rengi, gümüş rengi, hatta otantik modelde ve son zamanlarda osmanlı takı modellerini üzerlerinde bir aksesuar olarak taşımak hanımlar için bir modadır. Günlük ve özel günler için takılar onları şıklaştırır. Bugün sizlerle bende boncuktan yapılan yüzük, bileklik, bilezik, kolye, küpe ve broş takı tasarım çeşitlerini paylaşmak istedim. evde takı yapmak isteyenler ve takı severler için takı resimleri.

 

boncuklu takı modelleri

domates küpe. ben cherry domatese benzettim. kırmızı yuvarlak boncuklardan gümüş tel, zincir ve küpe kancası kullanılarak yapılmış..sarkık küpelerden hoşlananlar için eğlenceli ve şımarık bir çengelli küpeler

 

boncuklu takı modelleri 2012

iki adet lavanta renginde amestist taşı ile prizma şeklinde küçük pembe ve mor rengindeki boncuklarla gümüş rengi küpe çengeli tasarımı yapılmış bir çift küpe. boncuktan el yapımı takı tasarım çalışması yapanlar için ve özel biri için verilecek güzel bir hediye olabilir.

boncuklu takı örnekleri

 

her yaştan bayanlar ve kız çocukları için kıyafetlerini kombine edecek kelebek şeklinde tasarlanan mavi, lila ve pembe renkli minik boncuklardan yapılan boncuklu kelebek küpe.. boncuk işi takıları severlere…ya da güzel bir el yapımı doğum günü hediyesi olabilir.

 

boncuklu takı tasarımları

 

boncuklu bilezik veya bileklik tasarımı. bakır tel kullanılarak koyu sarı, pembe, boncukla turkuaz mavisi ve turkuaz yeşili akik taşından yapılmış bileklik modeli.

boncuk ile yapılan takılar

 

misinalı iple boncuk sarma tekniğinden top şeklindeki bileklik yapımı.

 

boncuktan yapılan takılar

 

farklı renklerdeki küçük boncuklar arasında renk geçişleri yapılan tama bileklik tasarım çalışması.

boncuk işi takı modelleri

yine bir boncuklu takı modeli kolye. boncuk sarma yöntemiyle çiçek şeklinde dizayn edilen renkli, çiçekli boncuk işi kolye yapımı

 

boncuk işi takı yapımı

renkli çiçekli ve değişik modelde cam boncuk tasarlanarak yapılan klipsli ipek kordon kullanılmış.. yazlık çiçekli bir elbise için ideal bir aksesuar takı tasarımı..

 

boncuk işi takılar

siyah, pembe, sarı ve yeşil renkli küçük boncuklarla ve gümüş rengi takı teliyle yapılan boncuklu yüzük tasarım örneği.

boncuk işi takı

 

pembe swarovski kristalleri ve boncuklarla yapılan altın kaplama yüzük tasarımı…

 

boncuktan takı yapma

 

boncuktan takı nasıl yapılır

ahşap kalp şeklinde bir düğme üzerine kahverengi ve yeşil tohum boncuk kullanılarak dizayn edilmiş arkası yeşil süet ile yapılmış değişik ve farklı boncuk ve ahşap tasarım çalışması olan broş yapımı.

boncuktan takı modelleri

 

boncuktan takı yapımı

mavili pembeli küçük plastik boncuklar ile keçe çiçek yapımı tekniğiyle hazırlanmış el yapım yaka çiçeği broş tasarım modeli.

 

 

Etiketler: