« Önceki Örnekler

Ayılı Yastık Modelleri

Yayın Tarihi: 02 Şubat 2012 Perşembe Saat: 15:52
Pin It

 

polardan, kumaştan ve keçeden yapılan bu ayılı yastıkları bebeklerinizin karyolasında aksesuar olarak bulunmasını isterseniz eğer işte buyrun size peluş ayılı yastık çeşitleri…

ayılı yastık modelleri

 

turkuaz rengi keçeden kare yastık şeklinde tasarlanan yastık modeli yastık aksesuarı olarak aplike beyaz kutup ayısı ile süsleme yapılmış.

ayılı yastık örnekleri

 

bu ayılı yastık örneğimizde yine turkuaz rengi polardan siyah ayı figürü aplike işi olarak monte edilmiş.

 

ayılı yastık modeli

 

mutsuz hüzünlü ve kumaş papyonlu ayılı yastık kılıfı olarak tasarlanan kiremit rengi pitikareli kare kumaş yastık dikiminden sonra keçe tekniği ile mutsuz ayı figürünün aplike edilip yastığa işlenmesi…

 

ayılı yastık örneği

kelebekli, yaprak deseni baskılı kumaş ve çeşitli kumaş parçalarından kırkyama yaparak dikilen bir yan cebi olan ve içinede peluş ayı konmuş muzip sevimli yastık tasarım örneği bebekleriniz için tatlı bir sürpriz olabilir.

ayılı yastıklar

iki konuşan ayı bir bay biri bayan. bay ayı yastık kravatlı, bayan ayı etekli.kahverengi polar ayı şeklinde dekoratif yastılar hayır hayır belki de çocuk ve bebekler için peluş oyuncak ayı modelleri..ayı görünümü verilerek polardan yapılan yastık kılıflarının arkasına fermuar dikip yıkanabilir özellikte yapabilirsiniz..

 

ayılı yastık dikimi

 

pembe ayı deseni baskılı pamuklu bir kumaştan dikiş, kesim ve içine elyaf pamuk veya silikon koyarak içi dolgulu şirin sevimli bir yastık dikerek bebeğinizin yatak arkaşı olmasına fikrine ne dersiniz?

 

 

 

Etiketler:

« Previous Entries