Reklam :

El Örgüsü Bebek Battaniyeleri

Yayın Tarihi:26 Ekim 2011
Pin It

 

havaların henüz soğumaya başladığı şu sıralarda bebekleri için tığla veya şişle battaniye örmek isteyenlere bir kaç model şiş örgüsü ve tığ işi battaniye örgü fikri vermek istedim. bebek odalarında onlara renkli bir yaşam alanı yaratmak için yün ile örgüden yapılmış bu renkli cıvıl cıvıl sıcak renklerle yapılan el örgüsü bebek battaniyeleri sizlere ilham verici battaniye modelleri olabilir..

el örgüsü bebek battaniyeleri

el örgüsü bebek battaniyeleri

gri yünle şişle örülen el örgüsü bebek battaniyesi örneği saç örgülü modelde erkek bebeğine uygun bir yün rengiyle örülmüş.

 

el örgüsü bebek battaniye modelleri

dalgalı ajur yapımı örgü tekniğiyle yine şişle yapılmış kız ve erkek bebeği şiş örgüsü renkli bebek battaniye modelleri.

el örgüsü bebek battaniyesi

ilmek sayıları büyük tutularak kesme şeker örneğinden ve pembe yünden kız bebeği için şişle örülen el örgüsü kesme şeker bebek battaniye örnek modeli bebek arabası puset ve bebek beşiği üzerinde ona örtülecek güzel ve sımsıcak bir yün örgü modeli olabilir.

el örgüsü bebek battaniye örnekleri

peki erkek bebeğine mavi yünle şişle örmek için ajurlu baklava örneği yapımı el örgüsü battaniye örneği modeline ne dersiniz ? erkek bebeklerinize yumuşak, çok rahat, sıcacık ve mükemmel bir hediye olacağı kesin.

 

el örgüsü bebek battaniyeleri

 

el örgüsü bebek battaniyeleri

peki farklı renkteki yünlerle kare örgü parçalar şeklinde saç örgülü , burgulu , pirinç örgüsü gibi örgü modelleriyle şişle örülmüş el örgüsü bebek battaniyesi örnek modelinin altına beyaz polardan battaniye örgüsünü dikip polar ve örgü birleşimi ile renkli cıvıl cıvıl bir battaniye yapabilmeniz mümkün.

el örgüsü bebek battaniye modelleri

 

el örgüsü battaniye veya bebek battaniyesi denince sadece şişle örülen şiş örgüsü battaniye modelleri akla gelmemeli diye düşünerek tığla örülen battaniye, bebek battaniyesi örneklerininde bir el örgüsü olduğunu ifade ederek peki bu kare motiflerle ve renkli iplerle tığla örülmüş yapımı kolay tığ işi bebek battaniyeleri örneklerine ne demeli. kare motiften yapılan bilinen bir bebek battaniyesi örnek modelleri  olsa da kavuniçi, mavi, yeşil, lacivert, yavruağzı rengi ve beyaz renkli yünler kullanılarak örülmüş olmasıyla kız ve erkek bebeğine uygun bir battaniye modelleri olmuş.

 

el örgüsü bebek battaniye örnekleri

 

el örgüsü bebek battaniyeleri

el örgüsü bebek battaniyeleri


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar