Reklam :

Bebeklere Çocuklara Yün Örgü Oyuncaklar

Yayın Tarihi:30 Eylül 2011
Pin It

 

hayatımızın tadı tuzu bebeklerimiz, çocuklarımız. onlar için neler yapmayız ki. gerektiğinde onlarla birlikte yeniden çocuk ve bebek oluruz. Yaşayamadığımız çocukluğumuzu onlarla yaşamaya çalışırız. Oyunlarının içine katılarak bir anda çocuklaşır bebekleşiriz. Onların ilk oyun arkadaşlarıyızdır. “Agu”larla “cö”lerle “bö”lerle başlayan ilk konuşarak şakalaşma oyunlarımız gittikçe yetmez olur ve kendilerine tek başına oyun oynayabileceği bir oyuncak arkadaş alırız. Bazen bebeğimize nasıl bir oyuncak alalım diye düşünürken ebeveynler oyuncak seçmekte zorlanırlar. bebeğe oyuncak seçiminde tek çıkış yolu olan kız bebeği için bir oyuncak bebek, erkek bebeği içinse oyuncak araba alınır. Bir anda biz de oyunlarının içine buluruz kendimizi. Peki anneler bebeklerinizin ilk oyun arkadaşları sizler olduğunuz için onlara ilk oyuncaklarını sizler yün ile örerek yapmak ister misiniz? Bence her çocuğun veya bebeğin bir yün oyuncağı olmalı. Onlara hediye olarak verilebilecek bir yün örgü ayı, köpek, kedi, at, balık, kuş, sincap, fil, tavşan gibi hayvanları tanıyabileceği sevimli bir oyuncak arkadaşı olmalı.

 

yün örgü oyuncaklar

 el örgüsü yün oyuncak hayvan modelleri

yün örgü oyuncaklar

örgü oyuncak modellerinden şişle haroşa örgüden küçük yün örgü top yapabilirsiniz.

 örgü oyuncaklar

örgüden cicili bicili elbiseleri giymiş ikiz kız tavşan bebekleriniz için yünden oyuncak tavşan yapımı için nasıl bir fikir..

örgü oyuncak bebek yapımı

yünden örgü oyuncak bebek yapımı. saç örgülü saçları olan sarı bir yün oyuncak bebek. kız bebek ve çocuklarınız için oldukça uygun. odasında oyuncak bebeğinle oynadığı gibi gittiğiniz her yere sizinle birlikte gelir..

örgü balık

yün örgü bebek oyuncaklarından örgü balık bebeklerinize ve çocuklarınız için hangi yaşta olursa olsun iyi bir oyun arkadaşı olur.

örgü uğur böceği

örgü oyuncak uğur böceği bebeğinize oyuncak seçiminde yapabileceğiniz en şanş getiren bir el örgüsü oyuncak olabilir.

örgü kuş

oyuncak yün örgü kuşlar veya örgü kuş. kuşları tanıması açısından sizinle oynayacağı ve oyununu paylaşabileceği bebek gelişim dönemi için güzel bir yün oyuncak fikri olabilir.

örgü kedi

oyuncak örgü kedi evimizin şımarık arsızları. Onlara yapacağınız örme bir yün kedi sanırım bebeklerinizi çok mutlu eder.

örgü ayı

 

örgü ayıcık

sevimli oyuncak örgü ayıcık. içini pamukla veya elyafla dolduracağınız içi dolgulu bir örgü oyuncak ayı yapmakla hem kalan yünlerinizi değerlendirmiş olur , hem de sevimli yumurcaklarla birlikte oyun fırsatı yakalayabilirsiniz.

örgü köpek

 

örgü oyuncak köpek

yünden yapılan örgü köpekler

örgü kalp

 

ve örgü kalp yapımıyla en sonunda ona karşı olan tüm sevginizi anlatan küçük ama onun sevgisiyle büyüyen ve dahada büyüyecek olan oyuncak kalbinizi hediye edebilirsiniz.

 


Reklam :

Etiketler:

Yorumlar